KONST / Litografier / Färglitografi 9756048
nr 975 6048
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), 325/360, Mosebacke Torg, signerad, motivet: 44x54
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:27:47
21/8 07:39:04
500 kr
23/8 08:01:16
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg